«Освіта у ХХІ столітті: спадкоємність традицій і новацій. Співпраця світської та духовної компоненти»

 

15 лютого 2011 року в середній загальноосвітній школі № 5 Печерського району міста Києва відбувся науковий семінар заступників директорів шкіл на тему: «Освіта у ХХІ столітті: спадкоємність традицій і новацій. Співпраця світської та духовної компоненти». На запрошення директора школи № 5 Клюя Олександра Анатолійовича, у семінарі взяли участь член правління фонду духовного відродження «Думнич» протоієрей Іван Михайлишин та інспектор Синодального управління у справах духовної освіти Михайло Сивак.

Офіційний захід розпочався співом духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний» та вступним словом директора школи Олександра Клюя, котрий охарактеризував сучасний стан молодого покоління та наголосив на волаючій необхідності у духовному відродженні суспільства. Також директор подякував вчителям християнської етики за те, що вони невтомно працюють у школі та сіють в юних душах учнів зерна добра. Про вічні цінності християнства та виклики сучасності розповів отець Іван Михайлишин. Думки батьків щодо введення у навчальний процесс предмету «Християнська етика» висловив Голова батьківського комітету школи Антон Коломієць, котрий надзвичайно позитивно відгукнувся про цей предмет. Про використання матеріалів курсу світової літератури в аспекті виховання духовності та методи викладання християнської етики розповіли заступник директора школи № 5 Хохлова Олена та вчитель вищої категорії Лимар О.І.

Урочистий захід завершився переглядом відеофільму «Школа радості і добра» та святковим концертом, який підготували учні школи.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://kp-osvita.org.ua/images/2011/2/wkola

Інформація: Учбовий комітет УПЦ КП