Засідання Управління

Відбулось засідання Синодального управління у справах духовної освіти16 вересня 2010 року у залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії відбулось чергове засідання Учбового Комітету УПЦ Київського Патріархату, яке очолив Голова Синодального відділу у справах духовної освіти митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

У засідання Комітету прийняли участь представники Київської православної богословської академії (ректор єпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній (Думенко), проректор з навчальної роботи прот. Ярослав Романчук, проректор з виховної роботи прот. Олександр Трофимлюк, викладач Михайло Сивак), Львівської православної богословської академії (ректор митр. прот. Ярослав Ощудляк, викладач Назар Лозинський), Богословського відділення КПБА при Чернівецькому НУ ім. Ю.Федьковича (завідувач прот. Микола Щербань), Івано-Франківського теологічного інституту (ректор архієпископ Івано-Франківський і Галицький Іоасаф (Василиків)), Рівненської духовної семінарії (ректор архім. Олексій (Мензатюк)), Волинської духовної семінарії (ректор митр. прот. Ігор Швець, проректор Василь Лозовицький). Також у роботі Комітету приймали участь: секретар Священного Синоду УПЦ КП єпископ Васильківський Євстратій (Зоря), секретар Синодального відділу у справах духовної освіти проф. Дмитро Власович Степовик.

 

На початку засідання ректори Духовних Шкіл представили списки студентів та розповіли загальний стан ввірених їм навчальних закладів.

Владика Димитрій озвучив погляд Святішого Патріарха Філарета на створення загальноцерковної аспірантури УПЦ Київського Патріархату при КПБА, що було схвально підтримано учасниками засідання.

Інспектором Учбового Комітету було призначено викладача КПБА кандидата богословських наук Михайла Сивака.

 

Також, згідно рішення Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату, на засіданні Комітету було розглянуто питання, порушене архієпископом Луцьким і Волинським Михаїлом (Зінкевичем) на останньому засіданні Священного Синоду щодо підвищення статусу Волинської духовної семінарії до рівня Академії. Після жвавого обговорення даного питання та висловлення своїх поглядів було вирішено направити комісію у ВДС для детальнішого розгляду і вивчення навчального процесу та матеріально-технічної бази.

Засідання Синодального відділу у справах духовної освіти було завершено молитвою та спільним фото.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://kp-osvita.org.ua/images/2010/uchkom

Ви тут: Головна НОВИНИ Засідання Управління