На Богословському відділенні відбулася презентація збірника наукових праць "БОГОСЛОВСЬКИЙ ВІСНИК №4"

bv4_50010 травня 2011 року на Богословському відділенні відбулася презентація збірника наукових праць "БОГОСЛОВСЬКИЙ ВІСНИК №4" .
Це вже четвертий збірник наукових праць, який вийшов друком на Богословському відділенні філософсько-теологічного факультету. Особливістю цього числа вісника є те, що вперше у ньому було надруковано (не зважаючи на традиційну доволі широку географію дописувачів) наукову статтю прот. проф. Ніколає Ніколеску (м. Ясси, Румунія).
Богословський вісник укладено з наукових статтей викладачів та студентів Богословського відділення Київської Православної Богословської Академії при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також інших науковців, у працях яких розглядаються питання історії, філософії та психології релігії. Зокрема до цього вісника увійшли статті дослідників Чернівців, Львова, Києва, Нововолинська.
Вісник призначено для богословів, філософів, релігієзнавців, а також для усіх, хто цікавиться сучасною богословською та світоглядно-філософською думкою.
За матеріалами Богословського відділення КПБА при ФТФ ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Ви тут: Головна НОВИНИ На Богословському відділенні відбулася презентація збірника наукових праць "БОГОСЛОВСЬКИЙ ВІСНИК №4"