Засідання Вченої Ради ЛПБА

rr

25 серпня 2011 року під головуванням митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулось перше у 2011-2012 навчальному році засідання Вченої Ради ЛПБА.
Відкрив засідання ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, який, привітавши викладачів із початком навчального року, оголосив порядок денний та доповів про результати вступних іспитів в Академію. Цього року приймальна комісія зарахувала на навчання на перший курс 33 студенти (21 — стаціонар, 12 — заочне відділення) та 57 студентів (14 – стаціонар, 43 – заочне відділення) у магістратуру — абітурієнтів із Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Хмельницької, Рівненської областей України. Також отець-ректор зачитав проекти наукових заходів на перший семестр 2011-2012 навчального року та розподіл викладання навчальних дисциплін між викладачами.
Із Архипастирським словом до викладачів звернувся і Високопреосвященний митрополит Димитрій. Насамперед Владика Димитрій привітав усіх із Днем Незалежності та побажав довгих плідних років праці на благо Церкви і України. Оцінюючи цьогорічну вступну кампанію, Владика зазначив, що вона була досить успішною. Втішає і загальноосвітній рівень абітурієнтів, які показали досить гарні знання з усіх предметів.
Також, митрополит Димитрій представив усьому викладацькому складу новопризначеного проректора — кандидата богословських наук свящ. Михаїла Сивака. Представляючи отця-проректора, Владика закликав усіх до плідної співпраці із отцем Михаїлом насамперед у науковій діяльності, щоб впровадження Болонського процесу в ЛПБА не було гарною імітацією, а діючим і плідним процесом.
Опісля слова Архипатира, виступив отець-проректор, який наголосив, що ця посада, на яку його призначено — це не честь і не слава, але важке ярмо, яке він нестиме спільно із усіма викладачами Львівської духовної школи. Отець Михаїл коротко розповів про себе та окреслив своє бачення праці в ЛПБА.
Одночасно отець-ректор запропонував отцю-проректору з 1-ого вересня бути курсовим наставником I курсу, на що він залюбки погодився.
У продовження свого виступу отець Михаїл запропонував, з благословення митрополита Димитрія, створити в ЛПБА активну прес-службу та призначити її головою викладача основного богослов’я Академії Назарія Лозинського, за що Вчена Рада проголосувала позитивно.
На завершення засідання Вченої Ради отець-ректор закликав усіх до праці, подякував Високопреосвященному Владиці Димитрію та викладачам за присутність на засіданні та повідомив про початок навчального року 1-ого вересня, що розпочнеться молебнем в храмі Святого Іоана Золотоустого. Богослужіння очолить Високопреосвященний Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський.

Лука Карпюк, прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії,

за матеріалами прес-служби ЛПБА

Ви тут: Головна НОВИНИ Засідання Вченої Ради ЛПБА