Відбулося засідання Вченої Ради КПБА

kpba

29 серпня 2011 року за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулося засідання вченої ради Київської православної богословської академії.
Вчена рада затвердила розподіл навчального навантаження на викладачів, заслухала звіт про вступну кампанію у 2011 / 2012 навчальному році, затвердила списки студентів та аспірантів, призначила наставників курсів, затвердила перелік кафедр (кафедру церковного права виокремлено з кафедри богослів’я та церковного права), затвердила редколегію науково-богословського збірника «Труди КДА», рекомендувала до апробації навчальні програми для 1 – 5 курсів, рекомендувала до друку монографію митрополита Димитрія та протоієрея Віталія Клоса «Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир – відроджений паладіум небесного архангела» та переклад українською мовою «Апостольських постанов», здійснений ректором Академії єпископом Епіфанієм.
Також владика-ректор ознайомив присутніх з кадровими змінами, що відбулися в новому навчальному році. Так, відповідними указами Святійшого Патріарха Філарета проректором з навчально-виховної роботи призначено кандидата богословських наук протоієрея Олександра Трофимлюка, проректором з наукової роботи – кандидата богословських наук протоієрея Віталія Клоса, ученим секретарем – кандидата богословських наук Олександра Яковича Мирончука, викладачами – кандидата богословських наук, професора протоієрея Петра Зинича, кандидата богословських наук протоієрея Леонтія Никитенка, кандидата богословських наук Святослава Михайловича Чокалюка, кандидата богословських наук Костянтина Олександровича Москалюка.
На завершення до професорсько-викладацької корпорації зі словом настанови звернувся Святійший Патріарх Філарет, який серед безлічі важливих та актуальних проблем зосередив увагу на ролі духовних навчальних в житті автокефальних Церков, закликав викладачів до постійної праці над підвищенням свого науково-богословського рівня.
Преосвященний єпископ Епіфаній нагадав про молебень на початок навчального року, що відбудеться на чолі зі Святійшим Патріархом Філаретом у академічному храмі в ім’я святого апостола і євангелиста Іоана Богослова 01 вересня 2011 р. о 9,00 год.

Олександр МИРОНЧУК,
учений секретар КПБАВи тут: Головна НОВИНИ Відбулося засідання Вченої Ради КПБА