Друк

8 жовтня 2013 року у залі засідань вченої ради Київської православної богословської академії відбулось чергове засідання Синодального управління у справах духовної освіти УПЦ Київського Патріархату.

У засіданні, яке очолив голова управління – митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, взяли участь: заступник голови Управління протоієрей Олександр Трофимлюк, секретар Управління Олександр Мирончук, ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, в. о. ректора Волинської православної богословської академії священик Володимир Вакін, ректор Рівненської духовної семінарії протоієрей Віталій Лотоцький, завідувач Богословського відділення КПБА при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича протоієрей Миколай Щербань, проректор Івано-Франківського богословського інституту протоієрей Іоан Телятинський, проректор з наукової роботи КПБА протоієрей Віталій Клос.

У ході роботи засідання були заслухані звіти духовних навчальних закладів УПЦ Київського Патріархату про свою діяльність, про випуск 2012 / 2013 навчального року, про вступну кампанію у 2013 році, про якісний склад науково-педагогічних кадрів, які забезпечують навчальний процес у духовних навчальних закладах та про кількісний склад студентів духовних навчальних закладів денної та заочної форми навчання у 2013 / 2014 навчальному році. Крім того, були затверджені навчальні плани на 2013 / 2014 навчальний рік усіх форм навчання та відділень.

Митрополит Епіфаній повідомив присутнім про створення Відділу релігійної освіти та катехизації у структурі Синодального управління у справах духовної освіти та представив його голову – протоієрея Іоана Михайлишина.

Порушені на засіданні проблеми викликали жваву дискусію та обговорення.

Перегляди: 1430