Київський Патріархат: офіційний сайт

 

КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Січень 2009    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Відбулись збори настоятелів храмів міста Києва та благочинних Київської єпархії Київська єпархія

 

5 січня 2008 року в патріаршій резиденції під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулись збори настоятелів храмів міста Києва та благочинних Київської єпархії. У зібранні взяли участь ректор Київської православної богословської академії архієпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій та керуючий справами Київської Патріархії архімандрит Епіфаній. Духовенство було проінформоване про підготовку до відзначення ювілею Святійшого Патріарха та про програму святкових заходів.
Архиєпископ Димитрій. Слово на Новий Рік Проповіді

 

Печальною є участь проповідника, який виходить на церковний амвон говорити слово у ці дні. Адже звідусіль кожний із Вас оточений привітаннями, радісним віншуванням «З Новим Роком», «З Новим щастям», а тут проповідник, який змушений сказати, слідуючи за апостолом, що час життя нашого скоротився на один рік, що всі ми ближче підійшли до тієї грізної межі, від якої немає повернення, за якою або вічна нагорода, або втрата безкінечна. Але якщо подумати добре, то чому ця звістка повинна бути для нас печальною, тим більше для християн?

Закон УНР про автокефалію Української Церкви Історія Церкви, Документи

 

Чехівський В.М. - Голова Ради Народних Міністрів Директорії УНР у грудні 1918р. - лютому 1919р.1 січня 2009 року виповнилось 90 років із дня прийняття Закону Української Народної Республіки про автокефалію Української Православної Церкви, який видав уряд Директорії УНР (01.01.1919). Пропонуємо Вашій увазі повний текст Закону.

90-річчя Закону УНР про автокефалію Історія Церкви

 

О. д-р Іван Біланич. Проголошення автокефалії урядом (Директорією) і суперечки між єпископами та Всеукраїнської церковною радою 1919 року. Бачимо, що намагання Всеукраїнської церковної ради та гетьманського уряду домогтися автокефалії для Української Церкви через спротив її єпископів-росіян не мали щасливого завершення. Замість автокефалії єпископи швидко випрацювали та досягли обмеженої автономії. Розв'язка цього питання не могла заспокоїти душі сподвижників церковного руху.

Програма святкових заходів, присвячених ювілею Святійшого Патріарха Офіційно

 

.


Затверджено програму заходів, присвячених відзначенню ювілея 80-ліття від дня народження Святійшого Патріарха Філарета (23-25 січня 2009 року).
У храмі святої Катерини звершують молитви Вісті з єпархій

 

А от намет, встановлений біля храму прихильниками «політичного православ’я», справді став притулком для осіб сумнівної поведінки – заявляють у Чернігівській єпархії.
Освячено пам'ятник Степану Бандері Вісті з єпархій

 

alt26 грудня у Тернополі відбулося відкриття пам’ятника провіднику ОУН Степану Бандері, яке було приурочене до 100-чя від дня його народження. У відкритті монумента взяли участь голова Тернопільської ОДА Юрій Васильович Чижмарь, міський голова Роман Йосипович Заставний та внук Степана Бандери — Степан Андрійович Бандера.
Повернутись на попередню << [1] 2 3 ... 310 311 312 >> Наступна сторінка

 

РІЗДВЯНЕ
ПОСЛАННЯ

Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

ЮВІЛЕЙ
ПАТРІАРХА

Програма святкових заходів, присвячених ювілею Святійшого Патріарха

ПОШУК


ВХІД

Логін
Пароль
 
Реєстрація на порталі
Забули пароль?

CтартоваВ закладки

СТАТИСТИКА

ПІДПИСКА

Введіть ваш e-mail:

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії